Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

Wieczór z Apple w restauracji Blu

imagem1 Wieczór z Apple w restauracji Blu

Czy to możliwe, że znane na całym świecie „jabłko” zawitało do Bielska-Białej? Tak, to prawda! Światowa marka Apple zaprezentowała swoje produkty 20 września w restauracji Blu . O godzinie 19 uroczyście przywitano gości i otwarto przed nimi drzwi restauracji. Od progu kelnerzy częstowali szampanem, a oczom gości ukazał się syto zastawiony stół z przekąskami. Właściciel akademii kulinarnej Kulinare Gotuj zdrowo! Marek Zaremba zaprezentował kulinarne show, gdzie każdy uczestnik mógł brać udział we wspólnym gotowaniu. Kulinare oprócz wskazań na temat racjonalnego odżywiania, raczyło uczestników eventu smacznymi potrawami z ekologicznych źródeł. Cielęcina ala saltimbocca na grillowanym jabłku z pietruszkowo szafranowym puree i sosem kurkowym, canelloni z bakłażana oraz sorbet jabłkowo cynamonowy to specjalnie zadedykowane dania. Tego wieczoru polskie ekologiczne jabłko królowało w naszej kuchni!

W tym samym czasie kiedy my upajaliśmy się wykwintną i zdrową kuchnią, firma Apple zaserwowała uczestnikom warsztaty z użytkowania iPada w każdej sytuacji. Pokazano jego możliwości w codziennym użytkowaniu, w biznesie i w wolnym czasie. Pan Paweł Jakubiec demonstrował możliwości Adobe Photoshopa CS6. Użytkownicy mogli nacieszyć oko nowinkami technicznymi Apple’ a i na żywo poznać ich możliwości.

jeden z głównych organizatorów firma Golden Spa zaprezentowało swoje nowe oblicze. Jak zapewnia właścicielka Bożena Społowicz, nowa lokalizacja i wnętrze daje szansę na znalezienie „spokoju, absolutnego wyciszenia i ukojenia”. Podczas wieczoru była możliwość podziwiania innowacyjnego pokazu masażu „na żywo”. Goście mieli okazję zapoznać się z marką kosmetyków RVB Holistic Beauty Thay. Co więcej można było korzystać z darmowych konsultacji pielęgnacji skóry w salonie kosmetycznym Golden Spa oraz uzyskać porady dietetyczne w Akademii Zdrowia i Dietoterapii Rebalans.

Uwieńczeniem wieczoru było losowanie nagród rzeczowych, na które z niecierpliwością czekali wielbiciele marki Apple. Ten wieczór z niepodważalną pewnością można zaliczyć do niezwykle udanych. Do zobaczenia na naszych następnych eventach!Zaloguj się żeby dodać komentarz.