Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

Marek Zaremba

marek 4 Marek Zaremba

Jestem entuzjastą zdrowego stylu życia. Kocham gotowanie i wspólną degustację. Ponad 4 lata temu założyłem akademię kulinarną – KULINARE Gotuj zdrowo!

Obecnie prowadzę warsztaty gotowania dla firm oraz indywidualne akademie wspólnie z moimi kulinarnymi przyjaciółmi. Możecie nas spotkać na relacjach z naszych warsztatów kulinarnych Kulinare. Prowadzimy kursy gotowania na terenie całego kraju oraz podczas największych imprez kulinarnych w Polsce. Prowadzący w Kulinare to niezwykle utalentowani i doskonali szefowie kuchni. Moja wiedza o alchemii diety oraz ich kulinarne doświadczenie, wyczucie smaku i znajomość technik, prowadzą naszych uczestników do niezapomnianych doznań kulinarnych. Szczególnie imprezy integracyjne dla firm ze wspólnym gotowaniem, to obecnie niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina w Kulinare Gotuj Zdrowo! Organizujemy profesjonalne wyjazdy integracyjne dla firm z elementem edukacji prozdrowotnego gotowania oraz inteligencji ekologicznej.

marek zaremba Marek ZarembaMoja obecna piramida żywienia, którą staram się propagować to DIETA INTUICYJNA. Oparta na właściwej świadomości i aktywność. SYNERGII. Nie ma skutecznej diety bez aktywności. Aktywności bez świadomości. Zdrowej diety bez świadomości. BALANS. Cel zawsze ten sam. ZDROWIE. Bez niego jest źle. Nawet bardzo źle. Zdrowy człowiek myśli o wszystkim. Milionach przyjemności. Chory marzy o jednym. Być zdrowym! Ale jest jeszcze jeden ważny element. MOTYWACJA. Bez niej nic się nie wydarzy, bo jedyna stała w życiu to ciągła zmiana, a życie w materii jest w ciągłym ruch. Jak w kosmologii chińskiej Jin Yang. Co się unosi musi opaść.

Zawsze marzyłem aby zostać lekarzem, a tym czasem na wiele lat stałem się pacjentem. Po długich latach poszukiwań wyzdrowiałem i pewnego dnia podjąłem decyzję. Chce się tym podzielić, aby inni tak jak ja, nie musieli szukać latami zdrowia u samozwańczych guru dietetyki oraz przygodnych terapeutów. Właściwa dieta okazała się kluczem do odzyskania zdrowia. Okazało się, że aby zachować zdrowie, nie jest istotne to co jeść, tylko to czego nie jeść. Jak zdrowo gotować i na co szczególnie zwracać uwagę przekazuję jako prowadzący naszych warsztatach gotowania.

Po latach moich poszukiwań i doświadczeń oraz edukacji obecnie jestem specjalistą medycyny komórkowej, dietetykiem tradycyjnej medycyny chińskiej oraz coachem dietetycznym. Prowadzę liczne prelekcje i warsztaty zdrowego gotowania. Jestem właścicielem Akademii Zdrowia i Dietoterapii GOTUJ ZDROWO!. Prowadzę autorski blog kulinarny www.gotujzdrowo.com, na który wszystkich wygłodniałych wiedzy o zdrowym odżywianiu serdecznie zapraszam!

 Zaloguj się żeby dodać komentarz.