Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

O NAS

onas O NAS

Akademia kulinarna blisko Ciebie? Już dzisiaj wyruszamy do Was z serią niesamowitych spotkań do największych miast w Polsce, aby wyjść naprzeciw grupie fanów sztuki kulinarnej. Na naszych warsztatach chcemy podzielić się z Wami wiedzą robienia świadomych zakupów bez przepłacania i kupowania nietrwałych produktów spożywczych o niskiej jakości.

Wyobraź sobie miejsce, w którym poznasz tajniki kuchni z całego świata. Zapachy upajające egzotyką, ale nie tylko. Smaki przywodzące na myśl nasze beztroskie dzieciństwo, wakacje u babci na wsi. Akademie Kulinare Gotuj Zdrowo przeniosą Cię w świat, który tkwi głęboko w Twojej podświadomości. Ukryty, za sprawą zbytniego przywiązania dla świata materialnego. To bolączka XXI wieku. Żyjemy w globalnej wiosce, a tak naprawdę czujemy się osamotnieni. Wspólne gotowanie, a następne degustacja przygotowanych potraw przy jednym stole, skutecznie rozgoni smutki i zagubienie.

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – pisał niegdyś Jan Kochanowski. Doświadczenie, które zdobędziesz w trakcie Akademii Kulinare sprawi, że na powrót je odzyskasz, uświadomisz sobie jak bardzo ważna jest profilaktyka. W pełni na to zasługujesz.

Odkryliśmy lekarstwo, które sięga swoją tradycją kilku tysięcy lat wstecz. Jego głównym składnikiem jesteś Ty sam! A raczej Twoje podejście do… gotowania i jedzenia. Największej przyjemności, której może doświadczyć człowiek w ciągu całego swojego życia. Jeżeli do tego dodamy ekologiczne produkty, sygnowane przez lokalnych dostawców, sezonowe warzywa, pachnące zioła, oliwy, uzyskamy efekt, który zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. I to bez kostek rosołowych i półproduktów.

3 692x461 O NAS

Można to nazwać alchemią diety. Zgodnej z porami roku. Opartej na ekologicznych produktach. Takiej, która jest nam dana od urodzenia. Być może przyszedł czas, aby na powrót zawierzyć intuicji. Intuicji zagłuszonej przez zgiełk wielkich miast, metropolii, które nigdy nie śpią. Wsłuchaj się w siebie, a krew w Twoich żyłach zacznie płynąć zdrowym rytmem.

Kulinare Gotuj Zdrowo to subtelny coaching dietetyczny, który otwiera nas na pradawną, intuicyjną piramidę żywienia, gdzie świadomość naszej prawdziwej natury i poszanowania praw przyrody prowadzi, poprzez regularną aktywność, do jej szczytu. Diety zgodnej z porami roku, opartej o zdrowe ekologiczne produkty.

Kulinare, kompletna akademia wiedzy, jest trochę jak kulinarny Facebook, ale bez tych wszystkich wirtualnych barier. Bez etykiet, zbędnych konwenansów, podziałów społecznych. Czego zatem możesz się spodziewać? Wspólnego grillowania, gotowania, pieczenia, rolowania sushi i nauki sztuki dobierania wina do potraw. Nie będziesz miał czasu, aby odebrać maile, odpisać na sms-y, czy rozmyślać o problemach w pracy. Sztuka kulinarna pochłonie Cię bowiem bez reszty. Tak barwne, pachnące i okraszone szczyptą egzotycznych przypraw, wieczory na zawsze pozostaną w Twojej pamięci. Tak bardzo, że będziesz chciał jeszcze więcej i więcej. Lekcje gotowania zaś z łatwością przeniesiesz do codziennych zwyczajów w swoim domu.

4 692x461 O NAS

Akademiom Kulinare Gotuj Zdrowo przyświeca jeden cel. Jest nim reaktywacja fenomenu integracji. W czasie wspólnego gotowania i spontanicznej degustacji. Po prostu celebracja. Przyjdź i poczuj.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami oraz galerią zdjęć z poprzednich spotkań. Odnajdziecie je na naszym blogu. Podobnie jak zapowiedzi kolejnych eventów.1 KOMENTARZ

Super stronka – czy możliwa byłaby wspólpraca mam wieloletnie doswiadczenie w pracy jako michelin star chef na zachodzie kuchnie klasyczne raz fusion.
Prowadze wiele szkoleń Polski i Angielski profesjonalne pracuje dla korporacji – jestem otwarty na propozycje. Jest to moje małe nowe dziecko – pasja.
Nie licze na wiele bardzie ja fan i kontakt z ludzmi.

26 lutego 2012 10:27

Zaloguj się żeby dodać komentarz.