Najlepsze dekoracje na tort urodzinowy

Urodziny to niezwykły dzień w życiu każdego człowieka. Nie ma znaczenia czy ma się 5 lat, czy 55. Dla każdego z nas jest to dzień wyjątkowy i z pewnością miło będzie go spędzać z najbliższymi oraz rzecz jasna z odpowiednio ozdobionym tortem. Co jednak powinno znaleźć się na każdym torcie? Jakie są najlepsze dekoracje na tort?

Ciekawe dodatki

Zdecydowanie najchętniej wykorzystywanymi ozdobami na tortach urodzinowych, są różnego rodzaju dodatki i elementy dekoracyjne, umieszczone na górze tortu. W zależności od tego, kim jest dany solenizant lub też, w jakim jest wieku i jakie są jego zainteresowania, mogą to być sportowe buty piłkarskie, małe samochodziki, lub też figurki ulubionych superbohaterów. Można oczywiście pozostawić dekoracje jedynie w formie bezpiecznych kwiatów jadalnych czy też liści,
W przypadku tortu dla ukochanej osoby bardzo często zdarzają się ozdoby w postaci serduszek i innymi, związanych typowo z miłością elementami.

A może coś graficznego?

Ostatnimi czasy dekoracje na tortach przybierają jednak znacznie ciekawsze i bardziej realistyczne wersje. Dobrym tego przykładem jest graficzny opłatek, który umieszcza się na samej górze tortu. Możliwe jest na nim wydrukowanie dowolnego wzoru i obrazka, więc bardzo często torty ozdabiane są ulubionymi samochodami, twarzami najlepszych przyjaciół, czy też nawet wizerunkiem ukochanego psa lub kota. Takie wersje szczególnie poleca się w przypadku najmłodszych, ponieważ na torcie możliwe jest umieszczenie loga ulubionej drużyny lub też wizerunku piłkarza.