Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

Kulinare na Open Family Day 2011

DSC 9896 2 692x461 Kulinare na Open Family Day 2011

1 komentarz

To już druga edycja z udziałem Kulinare! Wine Food Noble Day. Taki był tytuł w zeszłym roku, kiedy to przygotowaliśmy akademię grillowania z Pascalem Brodnickim. W tym roku nieco inna odmieniona formuła. Open Family Day. Bardziej rodzinnie. Spontanicznie. „Llifestylowo”. Prowadzących Kulinare było aż trzech! Pogoda dopisała jak w zeszłym roku. Piękny słoneczny dzień. Organizatorzy sprostali oczekiwaniom. Punktualnie o 12 wszystko się rozpoczęło. Przybyły tłumy miłośników dobrej kuchni, wina i wspólnego gotowania.

MG 85071 692x461 Kulinare na Open Family Day 2011

Nasze warsztaty rozpoczęliśmy popołudniu. Temat ”Eco & Healthy Family”. Brzmi obcojęzycznie, ale wiadomo, że chodzi o zdrową i ekologiczną rodzinę. Ekologia. Zdrowie. Co robimy, na co dzień w tej słusznej sprawie? W zasadzie niewiele. Jemy. Śpimy. Pracujemy. Gotujemy. Właśnie, czy gotujemy w domu? Ile czasu poświęcasz na ten rytuał? Ten, który dawniej był tak niezwykle celebrowany. Odpowiedź brzmi: niewiele. Niestety tak się składa, że statystycznie oglądamy coraz częściej programy o gotowaniu, przeglądamy blogi z pięknymi zdjęciami, dostajemy w prezencie pięknie wydane książki kulinarne, ale statystycznie w kuchni spędzamy coraz mniej czasu. Czy i jaki to ma wpływ na nasze zdrowie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nasze zdrowie powierzamy restauratorom. Jak mawiał Hipokrates „ Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem!” Ale czy warto im zaufać? Czy na twojej kulinarnej mapie masz miejsca, gdzie jesteś pewny jakości potraw? Czy są one dla Ciebie i Twoich najbliższych dobre? Na te pytania odpowiedzcie sobie sami.

Misją Kulinare jest edukacja kulinarna. Gotuj zdrowo! To nasz nowy slogan i zarazem cykl spotkań kulinarnych, które wpisaliśmy już na stałe do naszego programu. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić was nie tylko do gotowania w domach, ale przede wszystkim do świadomych zakupów. Bo przecież pomidor pomidorowi nierówny! Jak wiecie icon smile Kulinare na Open Family Day 2011

MG 8216 692x461 Kulinare na Open Family Day 2011

Grzegorz Łapanowski. Jarek Uściński. Nasi wspaniali prowadzący. Unikalni. Ich charyzma kulinarna i ogromne doświadczenie jak zawsze ogarnęła naszych uczestników. Little Chef pod batutą Katii Roman-Trzaska. Nowa wspaniała odsłona Kulinare! Teraz gotujemy również dla dzieci! Bo edukacje najlepiej rozpocząć właśnie od najmłodszych. Katii poprowadziła wspaniały show kulinarny. Maluchy i rodzice były wniebowzięte! Dziękujemy icon smile Kulinare na Open Family Day 2011 Mamy wilczy apetyt na następne takie warsztaty. Zresztą sami zobaczcie co się działo w galerii zdjęć!

Dziękujemy bardzo prowadzącym i organizatorom! Już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji! Do zobaczenia…1 KOMENTARZ

To niezapomniane wrażenia kulinarne! Dziekuję Kulinare za wspaniałą akademie kulinarną. Mam apetyt na więcej i już nie mogę się doczekać kolejnych warsztatów. Mam nadzieję, że będa w Warszawie. Fajnie, że myślicie o dzieciach i wspaniałe były wskazania dietetyczne Marka dla rodziców! Dziekuje jeszcze raz. Pozdrawiam Adriana.

1 listopada 2011 11:18

Zaloguj się żeby dodać komentarz.