Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

Kulinare event integracyjny dla Randstad

DSC 9265 2 692x461 Kulinare event integracyjny dla Randstad

Zobacz film z akademii!

Już w lutym odbyła się nasza kolejna kulinarna impreza integracyjna! Tym razem poprowadziliśmy ją dla firmy Randstad, gdzie jej najlepsi pracownicy mogli wspólnie spotkać się podczas naszej akademii kulinarnej w Warszawie. Gości przywitał sommelier Kacper Woźniak z firmy „WINARIUM Marek Kondrat i Syn”, wyborną kombinacja trzech gatunków win. Każdy mógł wybrać dowolnie według własnych preferencji. Nasze menu było również opracowane wspólnie z sommelierem. Doskonałe połączenia! Dziękujemy Kacprze!

DSC 9189 692x461 Kulinare event integracyjny dla Randstad

Rozpoczęliśmy od znanych i lubianych przystawek z książki Grzegorza Łapanowskiego SMAKUJE, który był prowadzącym nasz event kulinarny. Następnie nastąpił podział uczestników według grupy krwi, więc jak zawsze mogłem podczas warsztatów powiedzieć, co warto wprowadzić w codziennej diecie, aby szybko odzyskać równowagę kwasowo-zasadową, pozbyć się alergii pokarmowych i jak wykorzystać nadchodzący okres wiosenny na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu odpowiednią i zdrową dietą. Pamiętajcie, to szczególnie ważny okres w ciągu roku! Odpowiednio zbilansowana dieta pozwoli na wzmocnienie i witalność.

DSC 9179 692x461 Kulinare event integracyjny dla Randstad

Grzegorz Łapanowski, mówiąc slangiem kulinarnym, w mistrzowskim stylu „rozebrał” łososia, pokazał i wyjaśnił uczestnikom wiele trików i technik kulinarnych, a następnie ogłosiliśmy konkurs. Najlepsi z najlepszych oczywiście otrzymali na zakończenie akademii wspaniałe nagrody! Wszyscy uczestnicy naszej kulinarnej zabawy przystąpili do swoich stanowisk i przy doskonałej „chilloutowej” muzyce rozpoczęliśmy przygotowanie dań głównych. W naszym menu zagościł wspaniały norweski łosoś, ekologiczna wołowina, kaczka i tym razem było sporo azjatyckich akcentów. Jak zawsze wiele wybornych połączeń smakowych.

DSC 9278 2 692x464 Kulinare event integracyjny dla Randstad

Grupę deserowa poprowadził tym razem Sebastian Gołębiewski. Desery to wyjątkowe dopełnienie szczęścia. Owocowe fuzje w korzennych przyprawach, przeplatane czekoladową nutą wybornych sufletów podanych w iście artystycznym stylu, podkręciły nasze endorfiny do maksimum. Dziękujemy również bardzo Pawłowi Górskiemu, który jak zawsze poprowadził dla naszych wspaniałych gości wykwintne grillowanie!
Zresztą zobaczcie, co się działo na naszej video relacji icon wink Kulinare event integracyjny dla Randstad

Zobacz film z akademii:

Zapraszamy już dzisiaj wszystkich chętnych, bo od 24 marca rozpoczynamy naszą otwartą akademię kulinarną KULINARE Gotuj zdrowo! Każdy, kto zechce wziąć udział w naszych eventach, może szybko i łatwo zakupić bilety na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!Zaloguj się żeby dodać komentarz.