Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

KULINARE „Gotuj zdrowo” 7.09.2012 Restauracja Blu w Bielsku-Białej

imagem KULINARE „Gotuj zdrowo” 7.09.2012 Restauracja Blu w Bielsku Białej

Lubisz gotować? A może chciałbyś posiąść tajniki kuchni, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wiele tematów kulinarnych, trzech kucharzy, grono zaangażowanych uczestników i niezwykłe otoczenie.

7 września 2012 roku w restauracji Blu w Bielsku-Białej odbyła się kolejna edycja warsztatów kulinarnych Kulinare” Gotuj zdrowo”.

Pod okiem znakomitych prowadzących z restauracji BLU Mateusza Kręciny, Łukasza Słowika oraz właściciela Kulinare Gotuj zdrowo! Marka Zaremby można było spróbować swoich sił w kuchni indyjskiej, tajskiej a także na grillu. Szefowie kuchni z restauracji Blu z niezwykłą cierpliwością prezentowali sposoby na filetowanie łososia czy obieranie krewetek. Marek Zaremba, diet coach opowiadał o prozdrowotnych warościach zawartych w używanych podczas ekologicznych produktach. Każdy z uczestników mógł się sprawdzić w wielu kuchennych czynnościach degustując równocześnie znakomite wina.

Uczestnicy czynnie pomagali w przygotowaniu zupy tajskiej, kaczki, sałatki na ciepło z tofu, kurczaka po indyjsku, zupy dyniowej i wielu, wielu innych zjawiskowych dań. Można też było zaczerpnąć świeżego powietrza na zewnątrz, sprawdzając jak indyjskie chlebki naan pieką się na grillu.

Przyzłocona na patelni cukinia i bakłażan, świeża rukola i szpinak. Rozpływające się w ustach tofu przyozdobione oliwą z oliwek i czosnkiem. Podane na ciepło. To jedna z wielu atrakcji, której można było doświadczyć podczas warsztatów.

Kulinare Gotuj zdrowo! to niesamowita okazja do poszerzenia swoich umiejętności kulinarnych, jak również wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Jest świetną możliwością poznania niepróbowanych dotychczas produktów i zasmakowania się w ekologicznych produktach spożywczych.

Warsztaty kulinarne są ciekawą alternatywą dla wspólnego wyjścia ze znajomymi. Umożliwiają one niezapomnianą atmosferę, degustację wyjątkowych potraw i znakomitych win oraz świetną zabawę przez wspólne gotowanie. Zapraszamy już niedługo na kolejną edycję!Zaloguj się żeby dodać komentarz.