Po prawie 5 latach działalności Akademia Kulinarna Kulinare jest na sprzedaż!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prześlij ofertę na adres m.zaremba@kulinare.pl

EVENTY DLA FIRM

1 692x476 EVENTY DLA FIRMSpontaniczna radość. Błysk w oku. Szczęście niezmącone codziennymi problemami. Tego doświadczają goście Akademii Kulinare Gotuj Zdrowo. Pierwsi w Polsce przypomnieliśmy jak cudowną terapią, dla naszych zmysłów, jest wspólna nauka gotowania. Dowodem na to niech będą liczne spotkania na terenie całego kraju. „To wspaniała forma spędzania wolnego czasu”, „Dzięki Kulinare nawiązałam nowe znajomości. Spotkałam wspaniałe osoby” - mówią zgodnie uczestnicy naszych eventów.

Już w 2007 roku New York Times pisał o nowej modzie na spotkania integracyjne, które w połączeniu z kursami wspólnego gotowania, stanowią doskonałe narzędzie do budowania i wzmocnienia zespołu.

„Dzięki nim pracownicy różnych szczebli mają szansę na lepsze poznanie, efektywniejszą pracę, a także dalsze doskonalenie swoich zawodowych umiejętności” - podkreślała na swoich łamach gazeta. Warto dodać, że inspiracją dla nietypowych eventów, były programy kulinarne sygnowane na przykład przez Rachel Ray.

I rzeczywiście nauka gotowania, także w Polsce, jest dziś najnowszym trendem podczas firmowych spotkaniach integracyjnych. Kursy wspinaczki, turnieje golfowe ustąpiły miejsca doznaniom związanym z poznawaniem tajników sztuki kulinarnej. Wielkie korporacje stawiają na różne jej odmiany: zarówno na niespieszne przygotowanie posiłku, jak również konkurencje grupowe. Nic dziwnego, to wspaniały sposób na przełamanie lodów, stereotypów i prawdziwą integrację. Nie ma w niej bowiem mowy o podziale pracowników na tych lepszych i gorszych. Wszyscy pracują na tym samym poziomie. Zarówno przełożeni jak i podwładni. Integracyjne spotkania, z przygotowaniem posiłków w tle, nie tylko zwiększają wydajność pracowników, ale sprawiają, że stają się bardziej zadowoleni i szczęśliwi. Wspólne gotowanie sprawia, że odkrywają u siebie nowe umiejętności, które w przyszłości mogą okazać się niezwykle cenne dla firmy.

21 692x461 EVENTY DLA FIRM

Jeżeli zatem panująca w Twojej firmie atmosfera pozostawia wiele do życzenia, to znak że pracownikom brakuje wspólnej integracji. Jest jednak niezawodny sposób na to, by kolejny dzień w biurze nie był męczarnią – akademie kulinarne! Wykwalifikowany zespół kucharzy pomoże każdemu z uczestników odkryć w sobie pasję do zdrowego gotowania, pozwalając jednocześnie na zacieśnienie więzi między każdym z nich. Nie zwlekaj, napisz do nas a zaproponujemy wyjątkową ofertę dla Twojej firmy!

Warto podkreślić, że nasz wysoce wyspecjalizowany zespół, najlepsi z najlepszych, prowadzi warsztaty „Kulinare – Team Bulding”. Zajęcia ze sztuki gotowania mają charakter kulinarno-edukacyjny. Posiadamy także doświadczenie w zakresie coachingu dietetycznego – jak zdrowo się odżywiać. Pod tym względem jesteśmy jedyną taką akademią w Polsce!

Zaufali nam między innymi:

zaufali EVENTY DLA FIRM

Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia, szukasz nietuzinkowych rozwiązań, nieszablonowych pomysłów na wzmocnienie grupy poprzez kulinarne spotkanie – nie zwlekaj. Skontaktuj się z naszymi doradcami. Więcej informacji możesz uzyskać pod numerem telefonu: +48 698 830 885.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

1+1=